top of page
  • Mis on toitumisteraapia?
    Toitumisteraapia on holistiline teraapia ehk käsitleb inimest ühtse tervikliku süsteemina. Keha erinevad süsteemid on seotud, seega tasakaalutus ühes süsteemis võib mõjutada kogu keha toimimist ning toob kaasa sümptomid ja terviseprobleemid. Seepärast on toitumisteraapias põhirõhk sümptomite algpõhjuste otsimisel. Tegelemine algpõhjustega vähendab sümptomeid ja terviseprobleeme, sest keha saab taas optimaalselt toimida. Toitumisteraapia eesmärgiks on aidata Sul saavutada hea tervis ja särav välimus. Peale konsultatsiooni on sul olemas konkreetne tegevusplaan millega edasi minna.
  • Kuidas näeb välja koos töötamine?
    Samm 1 : Analüüs ja hindamine Selleks, et saada jälile Sinu sümptomite algpõhjustele ja välja selgitada Sinu ainulaadsete vajadused: · Ülevaade Sinu tervise eesmärkidest, tervisest / haigusloost, elustiilist, stressiteguriest, keskkonna toksiinidest. · Tutvun põhjalikult praeguse ja varasema tervisliku seisundi/sümptomitega, toitumis ja elustiili harjumustega · Vajadusel testimine ja juba teostatud analüüside hindamine · 3-päevane toidu ja meeleolu päevik, mis võimaldab mul anda kohandatud toitumissoovitusi. See võimaldab mul vaadata Sinu toidukordade ajastust, reaktsioone toidule, energiat kogu päeva jooksul, makrotoitainete kombinatsioone, mis mõjutab veresuhkru taset jne. See, mida, kuidas ja kuna me sööme / joome on seotud meie sümptomitega, seega võimalus analüüsida Sinu toitumist on personaalse toitumisjuhiste protsessis oluline osa. Samm 2: Individuaalne soovitatav tegevuskava Kasutan kogutud andmeid isikupärastatud toitumissoovituste tegemiseks. Loome koos Sinu vajadustele kohandatud teraapiaplaani, mis hõlmab nii toitumise kui elustiili muutusi. See plaan on mõeldud Sind ja Sinu eesmärke toetama. · Soovitatavad muudatused toitumises; · Personaalne lisandiplaan; · Toksiinidega kokkupuute vähendaminine; · Tervendavad toidud ja taimed leitud tasakaalutuste kõrvaldamiseks; · Isikupärastatud retseptid ja toitumise planeerimise tugi; · Elustilli muudatused, sh une ja ööpäevarütm, stress, liikumine; · Kohaloleku ja närvisüsteemi rahustamise praktikad /tehnikad & traumadega tegelemine; · Pakun kohtumise vahel tuge ja teeme teraapiaplaanis jooksvalt vajalikke muudatusi. Samm 3: Tunne ennast taas hästi & säravana Mõned tehtud muudatused toovad paari nädalaga hea enesetunde, samas kui mõnede eesmärkide täitumine võib võtta aega 3-6 kuud. Iga inimese teekond on individuaalne. Selle aja jooksul õpid enda keha paremini kuulama ja mõistma. Tulevikus oskad võtta sümptomeid kui sõnumeid, et midagi on tasakaalust väljas või mingi protsess on käimas ning tead, kuidas ennast toetada. Pakun Sulle nii kaua tuge 1:1 nõustamisel, kui just Sina seda vajad. Lahkudes on sul vajaliku tööriistad ja teadmised, et mõista enda keha ja tunda ennast elujõuliselt!
  • Mõned tulemused, mida võid kogeda
    Tunned ennast enesekindlalt ja oma kehas lõpuks hästi; Sinu menstruatsioon muutub regulaarseks ja valutuks, PMS sümptomid vähenevad / kaovad; Uni on parem, uinud kergelt ja magad kogu öö; Sul ei ole enam koguaeg külm, käed ja jalad on soojad; Ärkad selge peaga ja sul on energiat, mida jätkub kogu päevaks; Kui sul tulevad ette raskused, siis tuled nendega hästi toime; Koged säravat nahka ja näed, kuidas su akne vaikselt taandub; Tunned, kuidas tuju ja energia paranevad olulised; Sinu seedimine on parem ja enam ei ole pidevat puhitust/valu.
bottom of page